Smart Repair

1420076_10201802633140316_1184786381_n (1)

 

Nasza firma nawiązała stałą współpracę z serwisem Estelion specjalizującym się w dziedzinie smart repair. Już teraz możecie skorzystać z nowych usług, także mobilnie.

 

USUWANIE WGNIECEŃ

usluga1

Wykorzystujemy metodę usuwania wgnieceń bez konieczności lakierowania polegającą na użyciu metalowych dźwigni, którymi wgniecenie delikatnie wypychane jest od wewnątrz elementu przez dostępne szczeliny czy otwory inspekcyjne i technologiczne. W miejscach niedostępnych od wewnątrz (wzmocnienia, profile zamknięte) stosuje się metodę pullingu. W tej metodzie wgniecenia usuwane są od zewnątrz poprzez wyciąganie przyklejanych do powierzchni lakieru plastikowych adapterów

ZAPRAWKA LAKIERNICZA (SPOT)

usluga2

Lakierowanie SPOT polega na wyrównaniu uszkodzonej powierzchni oraz odtworzeniu zniszczonych powłok lakieru. Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni karoserii, aplikowana jest warstwa lakieru bazowego odpowiedzialna za kolor oraz warstwa lakieru bezbarwnego. Końcowo miejsce naprawy jest polerowane.

SPAWANIE PLASTIKÓW

usluga3

Naprawiamy wszystkie spotykane rodzaje tworzyw sztucznych, dopasowując metodę łączenia do rodzaju materiału. Przywracamy nie tylko wygląd elementów ale też ich trwałość, ponieważ miejsca uszkodzeń są wzmacniane siatkami lub tworzywem. Naprawy te nieodzownie łączą się z naprawami SPOT, kiedy dotyczą napraw zderzaków lakierowanych.

RENOWACJA LAKIERU

usluga4

Wieloetapowy proces renowacji lakieru polega na ostrożnym usuwaniu zniszczonej części warstwy lakieru bezbarwnego przy stałej kontroli jej grubości. Poprzez zastosowanie past o zróżnicowanej gradacji w bezpieczny i kontrolowany sposób wyrównywana jest powierzchnia powłoki lakieru, która następnie poddana jest procesowi nabłyszczania, konserwacji oraz zabezpieczania odpowiednimi woskami.

PRZYCIEMNIANIE SZYB

usluga5

Folia, którą wykorzystujemy do przyciemniania szyb, jest produktem najwyższej jakości. Gwarantuje to bezproblemową aplikację folii na szyby samochodowe oraz trwałość koloru. Nasze folie pod wpływem słońca nie stracą barwy pod kilku latach.