Podłogi i wykładziny

               Intensywnie użytkowane powierzchnie biurowe i magazynowe wymagają szczególnej pielęgnacji oraz ochrony. Do tych czynności używamy w pełni profesjonalnego sprzętu oraz wysokiej klasy chemii z atestami bezpieczeństwa. Wyróżniamy się na rynku wysoką skutecznością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasze usługi wykonujemy w biurach, halach, magazynach, kinach, teatrach, restauracjach autokarach, samochodach domach i mieszkaniach.

Wykładziny i dywany

Pranie wykładzin i dywanów jest wbrew pozorom wieloetapowym procesem czyszczenia. Proces ten zaczynamy od pełnej inspekcji czyszczonej powierzchni. Kolejnym etapem jest dokładne okurzanie oraz rozczesanie/podniesienie włókien. Następnie  aplikowany jest detergent jednocześnie z suchą, gorącą parą, dzięki czemu zostaje skutecznie rozpuszczony i rozbity brud. Kolejnym etapem jest mechaniczne szorowanie i usuwanie plam. Następnie brud wraz z detergentem jest odciągany wraz z ponowną aplikacją suchej pary (która dodatkowo osusza i wypłukuje czyszczoną powierchnię). Ostatnim etapem jest zaczesanie włosia w jednym kierunku. Dodatkowo na życzenie klienta jest aplikowana zabezpieczająca warstwa polimerowa

Pranie

 

Podłogi twarde

Zadbamy również o podłogi utwardzane zaczynając od powierzchni betonowanych, podłóg pcv, płytek ceramicznych  kończąc na kamieniach i piaskowcach. Doczyścimy praktycznie każdą powierzchnię. Zajmujemy się również nakładaniem różnego rodzaju warstw zabezpieczających, impregnujących oraz antypoślizgowych.

Polerowanie podłogi